W środę 1 czerwca 2011 r. w naszej szkole odbył się Festiwal Talentów-konkurs piosenek w językach obcych. Uczniowie klas IV-VI zaprezentowali swoje zdolności wokalne wykonując piosenki w językach angielskim i niemieckim. Ocenie występów podlegały poprawność językowa śpiewanego tekstu jak również muzykalność, poziom wykonania oraz ogólny wyraz artystyczny.

Rywalizacja odbyła się na wysokim poziomie muzycznym zaś uczniowie stojący na scenie oczarowali szkolną publiczność swoją barwą głosu, kreując pełen emocji, magiczny i liryczny klimat.

W kategorii piosenka w języku angielskim nagrody i dyplomy otrzymali:

• WERONIKA WOŚ-klasa IV /I miejsce
  • JUSTYNA FRĄCZEK- klasa VI/ II miejsce
  • WIKTORIA STOLARSKA -klasa VI /III miejsce

W kategorii piosenka w języku niemieckim zwyciężyli:

• WIKTORIA STOLARSKA- klasa VI / I miejsce
  • JULIA SIWEK- klasa IV / II miejsce