„Bezpieczne ferie zimowe”, pod takim hasłem dzielnicowi policjanci Marcin Sochacki i Adam Ciesielski z posterunku w Krasocinie odbyli w dniu 02.02.2012 r. spotkanie i pogadankę z najmłodszymi naszymi uczniami - z klas 0-III.

Okres ferii to przede wszystkim czas wypoczynku i zabawy. Nie można jednak zapominać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Policjanci przybliżyli uczniom najważniejsze reguły, jakimi powinny kierować się dzieci w czasie zimowych zabaw oraz w kontaktach  z osobami obcymi.  Dzieci chętnie odpowiadały na pytania, słuchały rad i przestróg.