„Są dni pełne radości, szczęścia i uniesień. Ale są też inne – pełne zadumy i smutku. I taki jest listopadowy dzień, kiedy to przychodzimy na cmentarze, zapalamy znicze, wzdychamy, tęsknimy i … odchodzimy.”

4 listopada 2013 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Wszystkich Świętych. Uczniowie klasy drugiej przygotowali gazetkę, oraz montaż słowno – muzyczny. W drugiej części apelu cała szkolna społeczność uczciła minutą ciszy sylwetkę zmarłego polityka Tadeusza Mazowieckiego. Swą inicjatywą wykazali się niektórzy uczniowie klasy VI, przygotowując krótką informację o Pierwszym Premierze III Rzeczypospolitej.