Akcja polega na zbieraniu plastikowych nakrętek po napojach, sokach, wodzie, mleku, itp. Zebrane nakrętki przekażemy do Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia, a  Hospicjum przekaże je do firmy recyklingowej, aby za otrzymane w zamian środki finansowe spełniać marzenia swoich podopiecznych.

Poprzez zbiórkę nakrętek pomagamy dzieciom, a dodatkowo korzysta na tym środowisko. Nakrętki są powtórnie przetwarzane, a nie trafiają na wysypiska śmieci, nie przyczyniają się do degradacji naszego środowiska. Do wspólnego zbierania zapraszamy rodziców, rodzeństwo i wszystkich tych, którzy chcą pomagać innym.

Robiąc tak niewiele, możesz zrobić tak wiele!