Serdecznie zapraszamy na finał WOŚP do szkoły. Początek orkiestrowej imprezy o godz. 16:00. Rozpoczną ją występy artystyczne najmłodszych uczniów. Jasełka zaprezentuja dzieci z oddziału przedszkolnego wraz  z chórem szkolnym.

Przedstawienie „Witaminki” wykonają uczniowie z kl. III a z tańcem karnawałowym wystąpią drugoklasiści. Również starsi uczniowie z kl IV - VI będą się prezentować w układzie  tanecznym. Młodzież pozaszkolna natomiast, zabawiać będzie publiczność skeczami. W imprezie wystąpią także: ludowa poetka pani J. Chruściel oraz zespół Koła Gospodyń Wiejskich z Mieczyna.

Po artystycznych popisach będzie można zobaczyć pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej oraz dokonać pomiaru: ciśnienia krwi i poziomu cukru w organizmie. W trakcie imprezy będzie można wesprzeć konto Orkiestry włączając się do licytacji wielu gadżetów, prac uczniowskich i cennych przedmiotów przekazanych dla WOŚP przez ofiarodawców. Tradycyjnie już w holu szkoły będzie można zakupić ciepłe napoje, ciasto i chleb z wiejskim smalcem.
Serdecznie zapraszamy - bądźcie tego dnia z nami, „zagrajmy” razem dla potrzebujących…

Samorząd Uczniowski