Tradycyjnie, każdego roku w okresie przedświątecznym uczniowie naszej szkoły prezentują jasełka. Tym razem zaszczyt ten przypadł najmłodszym wychowankom.

21 grudnia podczas uroczystości na sali gimnastycznej, dzieci z oddziału przedszkolnego w pięknych strojach i w świątecznej scenerii przybliżyły zgromadzonej publiczności istotę Świąt Bożego Narodzenia. Nasi mali aktorzy za pomocą kolęd, pastorałek, wierszyków i tańca opowiedzieli historię narodzenia Pana Jezusa. Dopełnieniem tego była Ewangelia przeczytana przez ks. proboszcza M. Szybę. Na koniec spotkania p. dyrektor M. Klimczyk – Karpińska oraz przedstawiciele S.U. złożyli wszystkim obecnym życzenia świąteczno – noworoczne.

W. Wertka