Chłopięca drużyna piłki nożnej z naszej szkoły wystąpiła w składzie: Łapot Dawid, Robak Krystian, Wydrych Paweł, Stępień Dawid, Larecki Daniel, Jedliński Maciej, Frączek Hubert, Kakowski Patryk, Radek Konrad, Taras Dominik.

W turnieju brały udział drużyny ze wszystkich szkół podstawowych z Gminy Krasocin tj. Krasocin, Bukowa, Cieśle, Czostków, Oleszno no i nasza z Mieczyna, która odniosła duży sukces zdobywając I miejsce i awans do rozgrywek powiatowych.
Turniej przebiegał w miłej atmosferze, na zasadach fair play, drużyny prezentowały wysoki poziom umiejętności piłkarskich. W niektórych meczach o zwycięstwie decydowały rzuty karne.
Mamy nadzieję, iż równie dobrze nasza drużyna spisze się podczas rozgrywek powiatowych.
Powodzenia!!!