W okresie od początku kwietnia do połowy czerwca 2013 roku, nasza szkoła uczestniczyła w akcji charytatywnej "Szkoło Pomóż i Ty" pod patronatem Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych "Pomóż i Ty".

Akcja polegała na rozprowadzeniu pomocy dydaktycznych - cegiełek. W naszej szkole odpowiedzialne za to zadanie były uczennice ze Spółdzielni Uczniowskiej Żaczek: Martyna Kmiecik, Kinga Chruściel, Wiktoria Podstawka i Kornelia Łapot. Łącznie uzbieraliśmy kwotę 50 zł i przekazaliśmy ją na konto fundacji. Za zaangażowanie w akcję wszystkim serdecznie dziękujemy!

M.Kmiecik