W dn. 11 i 12 marca 2010 r. podsumowano Dni Kultury Języka, które w naszej szkole przebiegały pod hasłem: „Chcesz być popularny, bądź kulturalny”. Dzieci z klas I- III walczyły o tytuł Mistrza Dobrych Manier, natomiast uczniowie kl. IV – VI opracowali kodeks kulturalnego ucznia.

Wybrane za pomocą pokera kryterialnego wskazówki będą dla całej społeczności uczniowskiej drogowskazem kulturalnego postępowania.
Ostatni dzień Tygodnia Kultury Języka był kolejną okazją do zaprezentowania umiejętności recytatorskich i piosenkarskich, a ich motywem przewodnim znów stały się zasady savoir – vivru.

Wy stęp uatrakcyjniła wspólna zabawa integracyjna poprowadzona przez przedszkolaków.

Wanda Wilczyńska