8 marca 2011 r. chłopcy, wraz z panem St. Iwankiem, zaprosili kobiety z naszej szkoły na uroczystość z okazji ich święta. Spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, gdzie nasi mężczyźni czekali już z niecierpliwością, aby zaprezentować program przygotowany na tę okoliczność.

Wszystko zaczęło się od prezentacji typów kobiet.  Niektóre dziewczęta wyglądały ślicznie, inne zabawnie, a jeszcze inne zarówno ślicznie jak i zabawnie. Podziwialiśmy kobiety: sportsmenkę, kokietkę, kumpelę, zdolną dziewuszkę i feministkę. Różnorodność w szeregach piękniejszej części naszego narodu jest, trzeba przyznać, dosyć duża. Były również piękne życzenia, kwiaty dla dorosłych pań a młodsze kobietki otrzymały coś słodkiego.

M. Klimczyk - Karpińska