27 czerwca o godzinie 9:00 w naszej szkole zabrzmiał ostatni dzwonek w tym roku szkolnym. Wszyscy uczniowie zebrali się w sali gimnastycznej, gdzie odbyło się uroczyste wręczenie świadectw, nagród i dyplomów.

Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego, po czym dyrektor szkoły Małgorzata Klimczyk-Karpińska podziękowała uczniom, nauczycielom i rodzicom za trud pracy, osiągnięte sukcesy i podjętą działalność na rzecz szkoły. Po części oficjalnej głos zabrali uczniowie kl. VI i żegnając szkolną społeczność  wystąpili z programem artystycznym. Szóstoklasistom powodzenia życzyli o rok młodsi koledzy wręczając drobne upominki.

Po apelu uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas gdzie otrzymali świadectwa promocyjne.